20. 06.

Do kategorie klasik (tedy neupravené motorky) nastoupilo 5 jezdců, další čtyři jeli v kategorii padesátkových speciálů. Po startu čekala jezdce jízda po posekané louce , následovala kraťounká pasáž po asfaltovém povrchu a závěrečná část po nezpevněném povrchu zkratkou přímo nahoru. Zejména neupraveným strojům dala nejvíce zabrat poslední část tratě, kde někteří museli sesednout a fichtlům pomoci. Speciály naopak vyletěly nahoru jako vítr a slyšet byly už od startu. Výsledky se v rámci nultého ročníku počítaly na celé sekundy a tak byla řada společných ocenění.  V kategorii klasik skončil na 5 místě motocykl Simson řízený Jaromírem Cimplem, na čtvrtém místě zajel Pionýr Diminika Hájka a na společném 1.-3. místě se umístili Pionýry Jaromíra Ivana, Marka Plíhala a Jiří Sentnera. V kategorii speciál se na čtvrtém místě umístil Václav Krátký, na třetím Jiří Valerián a na společném 1.-2. místě dva Tomášové – Lorenc a Těšitel. Pro velký úspěch by pořadatelé rádi tuto akci uspořádali v příštím roce opět společně s běžci v rámci 110. výročí otevření Hrádku.

Js


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.